Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Vaizdo registratoriai ir priedai

Visi vaizdo registratoriai

Sunku išsirinkti vaizdo registratorių?

Plačiau

Sunku išsirinkti vaizdo registratorių?

Plačiau

Turbūt visi esame matę per televiziją ar Youtube vaizdelių, kuriuose su vaizdo registratoriumi yra užfiksuotos įvairios situacijos. Anksčiau šis įrenginys buvo naudojamas vien tik policijos automobiliuose, tačiau vėliau registratorių kainos gerokai krito ir paprasti vairuotojai juos irgi pradėjo diegtis į savo vairuojamus automobilius.

Kai kuriose šalyse, tokiose kaip Rusija ir Korėja, milijonai vairuotojų įsigijo vaizdo registratorius ir įsidiegė juos į savo automobilius. Aukštos kokybės registratoriai (1080p) yra parduodami vos nuo 30 eurų, būtent tai juos paverčia labai prieinama apsidraudimo politika kiekvienam vairuotojui.

Jeigu jums kada nors kilo mintis kodėl jums reikėtų įsigyti vaizdo registratorių, kuo remiantis  jį reikia rinktis ir panašiai, šis pirkimo gidas yra pirmas žingsnis nuo ko jums reikėtų pradėti judant link registratoriaus pirkimo.

 

Kas yra vaizdo registratorius?

Vaizdo registratorius yra filmavimo kamera įdiegta tranporto priemonėje. Dauguma registratorių įrašinėja vaizdą ir garsą. Didžioji dalis vaizdo registratorių yra tvirtinami ant priekinio automobilio stiklo, o ne ant panelės. Nors dauguma registratorių filmuoja tik priekyje esantį vaizdą (arba kaip nukreipsite), tačiau populiarėja ir dviejų lešių vaizdo registratorių kurie fiksuoją vaizdą ir priekyje, ir gale.

Čia yra du dalykai išskiriantys vaizdo registratorius nuo įprastos vaizdo kamerų:

  1. Automatinis filmavimas. Vaizdo registratorius privalo turėti funkciją, jog jis pradeda filmuoti kuomet gauna energijos tiekimą ir nustoja filmuoti, kuomet tiekimas nutrūksta. Tai įprastai yra atliekama per cigaretės pridegiklio adapterį, tačiau laidas gali būti ir pravestas atskirai.

  2. Vaizdo registratorius privalo turėti senų failų ištrynimo funkciją ir toliau filmuoti, kol neprisipildys atminties kortelė ir vėl ją pravalyti.

Jeigu kamera, kurią planuojate pirkti, neturi šių dviejų išvardintų funkcijų, tai nėra vaizdo registratorius.

 

 

Skaityti mažiau <<

Rinktis vaizdo registratorių pagal gamintoją

Rinkis vaizdo registratorių pagal matymo kampą

Į viršų