Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Telefonai

Visi mobilieji telefonai

Sunku išsirinkti mobilųjį telefoną?

Plačiau

Sunku išsirinkti mobilųjį telefoną?

Plačiau

Operacinės sistemos

Mobilūs įrenginiai, kurie skirti ne tik skambučiams ir SMS žinučių siuntimui, turi įdiegtas operacines sistemas. Mobiliojo telefono operacinė sistema praplečia jo galimybes ir funkcijas. Yra 4 pagrindinės operacinės sistemos:

  • „iOS“ operacinė sistema naudojama „iPhone“ išmaniuosiuose telefonuose. Šią operacinė sistemą turi visi „Apple“ produktai, tad turintiems ne vieną jų, iPhone telefono valdymas bus paprastas ir gerai pažįstamas. „iOS“, lyginant su kitomis sistemomis, turi didžiausią mobiliųjų programų (angl. „apps“) pasiūlą, tad galėsite savo išmaniajame telefone atrasti funkcijas, kurių nė neįsivaizdavote atliekant. Negana to, ji išsiskiria savo greičiu ir saugumu. Taip pat, dėka šios operacinės sistemos, visi „Apple“ įrenginiai (telefonai, kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji laikrodžiai) yra suderinti ir puikiai veikia kartu.
  • „Android“ operacinė sistema yra palaikoma „Google“ įmonės. Šią operacinę sistemą naudoja dauguma išmaniųjų telefonų: Nexus, Samsung, LG, Sony, Prestigio, Gigabyte ir kiti. Ją galima vadinti asmeninė operacinė sistema, kadangi ji leidžia telefono turinį sumodeliuoti pagal jūsų norus. Sistema stabili ir patikima. Išleidžiami „Google“ atnaujinimai ištaiso senas sistemos klaidas bei prideda naujų funkcijų. Kadangi Android yra „Google“ produktas, ji puikiai suderinta su visomis „Google“ paslaugomis, o taip pat leidžia naudotis atskira „GooglePlay“ mobiliųjų programėlių (angl. „app“) parduotuve. Šios operacinės sistemos vartotojai jų nemokamai gauna daugiausiai. Išmanieji telefonai turintys “Android” operacinę sistemą veikia šiek tiek lėčiau nei turintiems „iOS“.
  • „Windows“ operacinė sistema yra „Microsoft“ kūrinys ir ją rasite Windows ir Nokia telefonuose. Jei kompiuteryje turite „Microsoft Windows 8“, tuomet ši OS jums bus visiškai aiški. „Microsoft“, telefone rasite suinstaliuotas „Windows Office“ programas, taip pat mobiliųjų programėlių (angl. „app“) parduotuvę „Store“, kur galėsite parsisiųsti tiek nemokamų, tiek mokamų programų savo telefonui, tačiau jų pasirinkimas ne toks didelis kaip „Android“ ar „iOS“ operacinėse sistemose
  • „BlackBerry OS“ naudojama visuose BlackBerry išmaniuosiuose telefonuose. Juos labiausiai pamėgę verslininkai dėl patogaus dizaino, lengvo priėjimo prie duomenų ir savo saugumo.  Su BlackBerry telefonais darbuotojai gali pasiekti bendrovės vidiniame tinkle esančią informaciją. Taip pat, BlackBerry išmanieji telefonai turi nuotolinio administravimo galimybes t.y., į juos per atstumą IT administratoriai gali įdiegti programinės įrangos atnaujinimų, aktyvuoti paslaugas ar ištrinti visą informaciją, kuomet įrenginys prarandamas.

 

Skaityti mažiau <<

Rinktis telefoną pagal gamintoją

Rinktis telefoną pagal ekrano dydį

Rinktis telefoną pagal telefono tipą

Rinktis telefoną pagal vidinę atmintį

Rinktis telefoną pagal palaikomų SIM kortelių skaičių

Rinktis telefoną pagal operacinę sistemą

Į viršų