Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymas

Prekės yra pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2 - 5 darbo dienas.

Užsakymas laikomas įvykdytu, kai Pardavėjas gauna apmokėjimą iš Pirkėjo, išskyrus, kai mokama grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių pristatymo mokestis € 4,34.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.
Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „ DPD Lietuva“ –  viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys jau kitą darbo dieną.  
Pasirinkite prekių pristatymo laiko intervalą: 

  • 8:00 -22:00 val. darbo dienomis didžiuosiuose Lietuvos miestuose*.
  • 8:00 -18:00 val. kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos tik darbo dienomis

Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.
Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką.
Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai € 17,38.

Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą. 

Papildomos paslaugos

  • Krovos darbai

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome užsisakyti paslaugą „krovos darbai“. Kaina: € 17,38

  • Siuntų pristatymas šeštadienį

Jums pageidaujant, UAB „DPD Lietuva“  kurjeriai  į didžiuosius Lietuvos miestus* siuntas gali pristatyti ir šeštadieniais nuo 8.00 iki 18.00 val., kaina: 4,34 Lt.

Užsakytų prekių atsiėmimas DPD Siuntų taškuose

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Siuntų taške.  DPD Siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią DPD Siuntų tašką iš sąrašo čia.
Siuntos į DPD Siuntų taškus pristatomos kitą darbo dieną, pristatymas kainuoja € 4,37. 

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorinės dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.
Atsiimdami siuntą DPD Siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

*Didieji Lietuvos miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė.
Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar DPD Siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.    
Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

Ženklas „Patikimas pristatymas“ reiškia, kad siuntas Jums pristatys siuntų pristatymo bendrovė UAB „DPD Lietuva“, kuri:

 - įsipareigoja pristatyti prekes per elektroninėje parduotuvėje nurodytą terminą;
 - prisiima atsakomybę už pristatymo Lietuvoje metu siuntai padarytą žalą. Siuntos praradimo ar sugadinimo atveju taikoma iki € 520 žalos atlyginimo garantija;
 - garantuoja konfidencialumą, t.y., neatskleisti jokios su el. parduotuvės pirkėjais ir jų pirkiniais susijusios informacijos trečiosioms šalims;
 - garantuoja, kad prekes pristatys kurjeris, tinkamai reprezentuojantis el. parduotuvę. Kurjerio išvaizdą ir elgesį apibrėžia „DPD Kurjerio standartas“, kuris užtikrina, kad kurjeris vilkės tvarkingą uniformą su skiriamaisiais UAB „DPD Lietuva“ ženklais, profesionaliai ir mandagiai aptarnaus siuntos gavėją;
 - siuntų pristatymo bendrovės „DPD Lietuva“ patikimumą garantuoja Credit info "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatas, kuris suteikiamas tik finansiškai stabilioms įmonėms.

Klientas privalo apmokėti visą sumą už savo prekę nepriklausomai kokį apmokėjimo būdą jis pasirinko (mokėjimas banko pavedimu, mokėjimai.lt sistema, grynais pinigais prekės atsiėmimo metu).  

 

 

Į viršų