Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Prekių grąžinimas

​​Grąžinkite ar keiskite nepatikusias prekes per 14 dienų

Įsigijus prekių elektroninėje parduotuvėje inte.lt turite teisę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti įsigytų prekių net ir nenurodžius priežasties. inte.lt komanda, supranta, kad pirkdami elektroninėje parduotuvėje, neturite galimybės apžiūrėti prekių, todėl jei gavus prekę esate nepatenkinti jos išvaizda ar tiesiog persigalvojote dėl įsigytos prekės galite ją grąžinti mums.

Kokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

Nusprendę grąžinti įsigytą kokybišką prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo privalote užpildyti pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymo formą (formą galite rasti čia), kurioje būtų aiškiai išdėstytas sprendimas atsisakyti prekės. Šią formą el. paštu info@inte.lt atsiųsti mums.

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugražinimo mums, Jums gražinsime visas sumokėtas sumas, įskaitant ir prekės pristatymo išlaidas, patirtas perkant prekę.

Pirkėjas nusprendęs grąžinant kokybišką prekę, apmoka prekės grąžinimo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis vieno pirkimo metu pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Būtina išsaugoti ir grąžinant prekę pateikti PVM sąskaitą-faktūrą, patvirtinančią prekės įsigijimą.
 • Prekė turi būti originalioje nesugadintoje pakuotėje ir su visomis dalimis, buvusiomis komplekte, t.y. su priedais, aksesuarais, laidais ir pan.
 • Prekė turi būti kokybiška, be mechaninių ar matomų pažeidimų, ar matomų prekės naudojimo požymių, nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

 

14 dienų grąžinimo garantija netaikoma:

 • paslaugų sutartims;
 • sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;
 • sutartims dėl  greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
 • sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 • sutartims dėl kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
 • sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;
 • sutartims, sudarytoms pirkėjui pateikus mums konkretų prašymą dėl specialisto atvykimo tam, kad būtų atlikti skubaus remonto ar priežiūros darbai;
 • sutartims dėl laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų pristatymo, išskyrus sutartis dėl šių leidinių prenumeratos;
 • sutartims dėl skaitmeninio turinio teikimo.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimas.

Visos prekės parduodamos elektroninėje parduotuvėje inte.lt yra naujos ir parduodamos su gamintojo teikiama garantija. Pastebėjus, kad įsigyta prekė yra nekokybiška, pirkėjas privalo kreiptis elektroniniu paštu info@inte.lt arba skambinti mums telefonu +370 601 88849. Netinkamos kokybės prekė yra nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba pirkėjui grąžinami už prekę sumokėti pinigai. 

Į viršų