Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Žaidimų konsolės

PlayStation 3

PlayStation – nuo karščiausių žaidimų iki geriausių vaizdo, sporto transliacijų, muzikos ir žaidimų paslaugų tiesiai tavo namuose. PlayStation 3 žaidimų konsolė skirta didžiausiam žaidimų entuziastui ir taip pat visai šeimai.

PlayStation 4 (500 GB)

PlayStation 4 sukūrė revoliuciją žaidimų pramonėje. Nuo kiečiausių žaidimų suteikiančių nepamirštamų įspūdžių iki leidimo savo draugui žaisti toje pačioje sesijoje kartu su tavimi, net jeigu jie neturi nusipirkę žaidimo. Gyvenimas tiesiog paprastesnis su PS4.

PlayStation 4 (1 TB)

Dar daugiau naujausių žaidimų kompiuteryje. Nuo šiol su naujausiu PS4 1TB namuose galėsi turėti visų savo mėgstamų žaidimų kolekciją, nuo pačių naujausių iki labiausiai pamėgtų ir ne kartą įveiktų. Gyvenimas tiesiog paprastesnis su PS4.

Žaidimai

Playstation 3 žaidimai

Įsigyk savo mėgstamų žaidimų jau dabar. Puikiausi žaidimai tavo galingajam PlayStation 3!

Playstation 4 žaidimai

Ką žaisi toliau? Žiemai apsirūpink naujais, įspūdžiais spinduliuojančiais žaidimais. Rask savo tobulą žaidimą.

Playstation Vita žaidimai

Ieškok ir atrask mėgstamą žaidimą tarp šių, PS Vitai skirtų žaidimų. Daugiau neteks nuobodžiauti turint PlayStation Vita šalia.

PlayStation Edition

Dabar absoliučiai įsijausk į žaidimą įsigydamas riboto leidimo PlayStation su tavo mėgstamiausio žaidimo stilistika. Tik tau, suteikiant didžiausius įspūdžius.

PlayStation Vita

PS Vita rankinius žaidimus perkelia į naują revoliucinį lygmenį. Tai yra galingiausia, labiausiai svaiginanti ir ispūdingiausia rankinė žaidimų konsolė kada nors sukurta. Nuo šiol daugiau nesvartyk ką veiksi kelionėje ar laisvu metu ne namuose, pasiimk su savimi PlayStation Vita.

Valdymo pulteliai

Valdymo pulteliai

Paimk į rankas vieną iš patogiausių, kuriuos mes sukūrėme, pultelių žemėje. Preciziškai tikslūs valdymo mygtukai, integruotos judėjimo sensoriai, įmontuoti garsiakalbiai ir lietimo kontrolė yra tik pradžia.

PlayStation®Kameros

PlayStation®Kameros

Išgauk kur kas daugiau iš savo PlayStation kompiuterio su adatos aštrumo 3D gylio jautimo technologija, veido atpažinimo funkcija, balso valdymu ir aukštos kokybės vaizdo ir garso įspūdžiais.

Baterijos

Baterijos

Žaisk dar ilgiau su penkioliką valandų veiksniomis baterijomis, kurios gali būti pakrautos tiesiai iš PS4.

Vairalazdės

Vairalazdės

Nori profesionaliai valdyti savo kosminį laivą žadime arba sėkmingai kovoti ore naikintuvu žaisdamas Battlefield? Vairalazdė užtikrins žaidimo sklandumą ir kiekvieną ant jos esantį mygtuką tikrai išnaudosi!

Į viršų