Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Navigacijos ir priedai

Visos GPS navigacijos

Sunku išsirinkti GPS navigaciją?

Plačiau

Sunku išsirinkti GPS navigaciją?

Plačiau

Šiomis dienomis kiekvienas išmanus telefonas turi integruotą GPS siustuvą ir navigacijos programinę įrangą, net naujesni automobiliai turi integruotą navigacinę technologiją. Todėl atskiras įrenginys vien tik navigacijai atrodo šiek tiek archaiškas pasirinkimas, tačiau navigacijų rinka toli gražu dar nėra mirusi, vis dar yra daugybė priežasčių kodėl pasirinkti navigacijos prietaisą yra gera mintis.

Garmin Nuvi 2547LMT

Žmonės, kurie ieško kaip sutaupyti, turėtų atkreiptį dėmesį į Garmin Nuvi 2547LMT. Šis paprastas GPS įrenginys siūlo 5.0 colių ekraną ir visam laikui nemokamus žemėlapių atnaujinimus vos už 129 eurus, Tiems, kurie ieško atsarginio navigacijos varianto, skirto laikyti automobilio pirštinių skyrelyje, puikus pasirinkimas yra Garmin Navigation Nuvi 42LM už 78 eurus.

 
Skaityti mažiau <<

Rinktis GPS navigaciją pagal gamintoją

Rinktis GPS navigaciją pagal ekrano dydį

Rinktis GPS navigaciją pagal žemėlapio tipą

Į viršų