Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Išmanieji laikrodžiai ir priedai

Visi išmanieji laikrodžiai

Sunku išsirinkti išmanųjį laikrodį?

Plačiau

Sunku išsirinkti išmanųjį laikrodį?

Plačiau

Ar jūs laikote savo telefoną nuošaliau, o gal nuolat save pagaunate, jog vėl praleidote svarbų skambutį? Išmanieji laikrodžiai yra sukurti tam, jog sinchronizuotųsi su jūsų mobiliuoju telefonu ir padėtų patogiai susitvarkyti su šiomis užduotimis. Dauguma išmaniųjų laikrodžių taip pat atlieka ir aktyvumo sekimo funkciją (activity tracker), kad galėtumete sekti savo fizinę ir sveikatos būklę. Šis pirkimo gidas padės jums išsirinkti geriausią išmanų laikrodį tik pagal jūsų poreikius.

 

Ką išmanusis laikrodis gali nuveikti?

Šie laikrodžiai atlieka kur kas daugiau funkcijų nei tik rodo laiką. Jie yra  panašūs į kompanionus, skirtus jūsų išmaniajam telefonui. Jų darbas yra perteikti žadintuvo, įvairių pranešimų ir applikacijų signalus tiesiai ant jūsų riešo. Kaip jau anksčiau minėta, jie taip pat gali sekti jūsų sveikatos būklę. Tam, jog laikrodžis būtų pilnavertiškai funkcionalus, praktiškai visada turi prisijungti prie jūsų (Android arba iOS) telefono arba planšetės. Tačiau keletas sukurtų išmanių laikrodžių turi 3G/LTE ryšį, todėl gali pilnai veikti neprisijungę prie jokio kito įrenginio.

Kadangi išmanusis telefonas tapo tokia neatskiriama organizuoto ir socialiai aktyvaus gyvenimo dalis, išmanieji laikrodžiai buvo sukurti tam, jog visus reikiamus veiksmus, dabar būtų galima atlikti patogiai ir diskretiškai. Ar teko kada nors praleisti skambutį ar SMS žinutę dėl to jog neišgirdote savo telefono? Ar jums buvo tekę atsidurti tokioje vietoje, kur nėra mandagu išsitraukti savo telefoną ir pasitikrinti elektroninį paštą ar socialinius tinklus? Situacijų, kuomet reikia paskambinti nenaudojant rankų ar diskretiškai patikrinti gautą pranešimą yra nesuskaičiuojama galybė - tam yra sukurti išmanieji laikrodžiai. Jais galima subtiliai, patogiai ir nesukeliant jokių trigdžių, kuriuos sukeltų mobilaus telefono išsitraukimas, atlikti visus šiuos išvardintus veiksmus. Ir dar daugiau.

 
Skaityti mažiau <<

Rinktis išmanujį laikrodį pagal gamintoją

Rinktis išmanujį laikrodį pagal operacinę sistemą

Rinktis išmanujį laikrodį pagal baterijos gyvavimo laiką

Į viršų