Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Dvd, blu-ray, Namų kino sistemos

Visi DVD ir Blu-Ray grotuvai

Sunku išsirinkti DVD, Blu-Ray grotuvą?

Plačiau

Sunku išsirinkti DVD, Blu-Ray grotuvą?

Plačiau

Skirtumai tarp operacinių sistemų planšetiniuose kompiuteriuose.

Planšetiniuose kompiuteriuose naudojamos įvairios operacinės sistemos tačiau pagrindinės jų lieka tos pačios kaip ir išmaniuosiuose telefonuose, t.y. „iOS“, „Android“ ir „Microsoft Windows“.

  • „iOS“ operacinė sistema naudojama „Apple“ produktuose. Ši operacinė sistema naudojama „iPhone“, „iPod“ ir „iPad“ įrenginiuose, tad turintiems ne vieną „Apple“ produktą, planšetės valdymas bus paprastas ir gerai pažįstamas. Kaip ir visi „Apple“ kūriniai, ji turi gerą stilių, puikiai tinka pramogoms ir, lyginant su kitomis sistemomis, turi didžiausią mobiliųjų programų („apps“) pasiūlą. Negana to, dėka šios operacinės sistemos, visa „Apple“ aparatūra yra suderinta veikti kartu.
  • „Android“ operacinė sistema yra palaikoma „Google“ įmonės. Šią operacinę sistemą naudoja dauguma planšetinių kompiuterių. Ją galima vadinti asmeninė operacinė sistema, kadangi ji leidžia planšetės turinį sumodeliuoti pagal jūsų norus. Sistema stabili ir patikima. Išleidžiami „Google“ atnaujinimai ištaiso senas sistemos klaidas bei prideda naujų funkcijų, Kadangi Android yra „Google“ produktas, ji puikiai suderinta su visomis „Google“ paslaugomis, o taip pat leidžia naudotis atskira „GooglePlay“ mobiliųjų programėlių (angl. App) parduotuve. Šios operacinės sistemos vartotojai jų nemokamai gauna daugiausiai.
  • „Windows“ operacinė sistema yra „Microsoft“ kūrinys. Jei kompiuteryje turite „Microsoft Windows“, tuomet ši OS jums bus visiškai aiški. Windows planšetėje rasite instaliuotas „Windows Office“ programas, taip pat mobiliųjų programėlių (angl. App) parduotuvę „Store“, kur galėsite parsisiųsti tiek nemokamų, tiek mokamų programų savo planšetei. „Microsoft Windows 7“ operacinė sistema gali atrodyti šiek tiek nepatogi naudojimui planšetiniame kompiuteryje, tačiau renkantis planšetę su „Windows 8“ operacine sistema diskomforto nejausite.
Skaityti mažiau <<

Rinktis DVD ir Blu-Ray grotuvą pagal gamintoją

Į viršų