Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

Duomenų saugumas

Pirkdami prekę įvedėte savo duomenis ir bijote, jog kažkas gali jais pasinaudoti? Tik ne www.inte.lt. UAB "Pristatymas Rytoj" prisiima atsakomybę už Jūsų duomenų saugumą ir įsipareigoja su niekuo nesidalinti Jūsų asmenine informacija. Visai tai vykdoma laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų.

 

Duomenys, kuriuos pateikė pirkėjas bus naudojami tik prekių pirkimo - pardavimo tikslais elektroninėje parduotuvėje www.inte.lt. Vieninteliai, kurie naudos Jūsų privačią informaciją, bus už prekės užsakymo patvirtinimą bei pristatymą atsakingi asmenys. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

 

Siekdama užtikrinti efektyvesnę vartotojų duomenų apsaugą, mūsų specialistai į tinklalapio sistemą įdiegė saugaus ryšio tarp serverio ir tinklalapio SSL sertifikatą, kuris užtikrina, jog Jūsų duomenys nebus prarasti tinklalapiui tiesiogiai susijungus su serveriu. Šis SSL sertifikatas įdiegtas tik po išsamaus trečiųjų nepriklausomų šalių tinklalapio failų analizės.

 

Inte.lt darbuotojai niekada Jums neskambins, nerašys ar kitaip nesistengs kontaktuoti dėl dalykų susijusių su Jūsų asmenine informacija: asmens kodo, banko prisijungimo duomenų, kodų kortelės slaptažodžių. UAB "Pristatymas Rytoj" griežtai nuo to atsiriboja ir neprisiima jokios atsakomybės už žalą, kurią padarė mūsų įmonės vardu prisidengę aferistai.

Į viršų