Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

iPad Air 2 iPad Air 2
iPad Air iPad Air
iPad Mini 3 iPad Mini 3
iPad Mini 2 iPad Mini 2
iPad Pro iPad Pro

iPad Air 2

Lengvasis. Sunkiasvoris.

iPad Air 2

iPad visada turėjo tikslą. Kiek paradoksišką. Būti įrenginiu, kuris yra ypač galingas, tačiau tuo pačiu ir neįtikimai lengvas. Toks iPad kuris suteikia pagalbą įveikti visus tavo darbus ir tuo pačiu tavęs neapsunkina. Visa tai yra realizuota iPad Air 2. Ne tik tai, o ir dar daugiau.

Žiūrėti visus iPad Air 2

iPad Air

Elegancija. Produktyvumas.

iPad Air

iPad Air yra stulbinamas plonas ir lengvas. Naujausių technologijų dėka iPad svoris buvo sumažintas net 25% todėl elegantiškas ir ypatingas tvirtas korpusas rankose atguls ypač patogiai. Elegantiškas dizainas, produktyvumas ir kūrybiškumas nuo šiol viename iPad Air.

Žiūrėti visus iPad Air

iPad Mini 3

Nepakartojamas kaip ir tavo piršto anstpaudas.

iPad Mini 3

Iš bet kurio matymo kampo – iPad Mini 3 yra nuostabus. Patobulintas 7.9 colių Retina ekranu, galios prisotintu A7 procesoriumi, pažangiausiomis bevielio ryšio technologijomis ir piršto antspaudo skaitytuvu Touch ID jis liko toks pats – lengvas, išvaizdus. Pritrenkiantis. Patobulinta daugiau nei matote. Delne telpantis iPad veikia su naujausia iOS 9 sistema – dabar tapsite dar produktyvesni ir kūrybiškesni nei buvote anksčiau.

Žiūrėti visus iPad Mini 3

iPad Mini 2

Dar ryškesnis nei anksčiau.

iPad Mini 2

iPad Mini 2 nuo šiol jūsų delne dar ryškesnis nei anksčiau. Šio iPad ekranas turi virš 3 milijonų pikselių. Tai net milijonu daugiau nei HDTV rodomas vaizdas. Tai 2056 x 1536 rezoliucija. iPad Mini 2 ekrano rezoliucija yra net keturis kartus didesnė nei jo pirmtako. Naršymas internete ir el. laiškų skaitymas niekada nebebus toks koks buvo. Geriausi pikseliai kurių nesimato, o naujajame iPad Mini 2 plika akimi jų neįmanoma išvysti.

Žiūrėti visus iPad Mini 2

iPad Pro

Plonas. Lengvas. Įkvėpiantis.

iPad Pro

iPad visada atveria išskirtinai įtraukiančius ir lengvus potyrius. Nuo šiol, su pritrenkiančiu 12.9 colio Retina ekranu, dvigubai greitesniu už iPad Air 2 CPU ir revoliucine MultiTouch technologija iPad Pro žengia į naują erą. Su iPad Pro tapsite ne tik kūrybiškesnis, tačiau ir produktyvesnis visiškai nauju lygmeniu. Jis ne tik didesnis.

Žiūrėti visus iPad Pro
Į viršų