Apie slapukus šiame tinklalapyje - Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad jums būtų patogiau joje naršyti. Jei ir toliau naudositės šia svetaine ir nekeisite slapukų nuostatų, manysime, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo nuostatomis. Jei reikia daugiau informacijos ar norite keisti slapukų nuostatas, susipažinkite su slapukų naudojimo politika.

NAUJAS Alienware 13

ir Pasirenkamas Grafikos Stiprintuvas

Suprojektuotas aukšto lygio žaidimams bet kur, naujasis Alienware 13 sujungia pritrenkiančiai aukštą alią ir neįtikimai mobilų dizainą.

NAUJAS Alienware 15

ir Pasirenkamas Grafikos Stiprintuvas

Naujasis Alienware 15 yra sukurtas naudojant anglies pluoštą, tai jam suteikia elitinę išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Įsigyk dar ir papildomą Alienware Grafikos Stiprintuvą kad galėtum pradėti žaisti 4K rezoliucijos žaidimus.

NAUJAS Alienware 17

ir Pasirenkamas Grafikos Stiprintuvas

Riaumojančios grafikas. Masyvus ekranas. Najasis Alienware 17 yra žaidėjų pasirinkimas galiai ir malonumui. Įsigyk dar ir papildomą Alienware Grafikos Stiprintuvą kad galėtum pradėti žaisti 4K rezoliucijos žaidimus.

NAUJAS Alienware 18

Ir Pasirenkamas Grafikos Stiprintuvas

Iš naujo atrask Alienware 18, kartu su dviguba vaizdo plokšte jis yra pasiruošęs tau suteikti dar neturėtą žaidimų patirtį.

Į viršų